Flex جایگزین بهترین تیغه شیشه ای برف پاک کن پنجره WB-314

FOB قیمت مرجع: دریافت آخرین قیمت US $ 0.2 - 2 / Piece | 500 قطعه / قطعه (حداقل سفارش) توانایی عرضه: 50000 قطعه / قطعه در روز بندر: xiamen بسته بندی و تحویل فله wiper blade WB-314 1. جدید آئودی پولو 2. نصب آسان 3. ایمنی و دوام MOQ: دادگاه سفارش MOQ : ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

Flex جایگزین بهترین تیغه شیشه ای برف پاک کن پنجره WB-314

314.jpg


FOB قیمت مرجع: دریافت آخرین قیمت US $ 0.2 - 2 / Piece | 500 قطعه / قطعه (حداقل سفارش)

توانایی تامین: 50000 قطعه / قطعه در روز

بندر: xiamen

تیغه فله تیغه برقی WB-314 بسته بندی و تحویل

1. جدید آئودی پولو

2. نصب آسان

3. ایمنی و دوام


سوالات متداول:

  1. چه مدت می توان از تیغه های پاک کننده استفاده کرد؟


اکثر متخصصان معتقدند که تیغه های پاک کن برای مدت تقریبا 6 ماه تا یک سال بسته به شرایط آب و هواییی که در آن زندگی می کنید و چگونگی استفاده از شیشه پاک کن شیشه جلو اتومبیل مناسب است.

2. برخی از علائم که شما نیاز به جایگزین چاقو خود را چه هستند؟

برای ترک و اشک در امتداد لبه یخچال نگاه کنید.

اگر لبه لاستیک شکننده و یا ترک خورده باشد، آن را به شکل شیشه جلو اتومبیل شما مطابقت ندارد.

اگر هنگام استفاده از تیغه ها می بینید یا می شنوید، پرش یا خالی است، این علامت هشدار دیگری است.

3. چه اندازه تیغه های پاک کن ماشین شما نیاز است؟

بسته به سال ساخت سال ماشین شما. شما می توانید اندازه تیغه های پاک کن خود را در کتابچه راهنمای ماشین خود پیدا کنید یا تیغه های تیغه های قدیمی خود را با استفاده از خط کش یا اندازه گیری نوار اندازه گیری کنید.

4. چگونه عمر پاک کن شیشه جلو اتومبیل خود را افزایش دهید؟

رانندگان می توانند عمر تیغه های پاک کن را با انجام یک کمی تعمیر و نگهداری روزمره ادامه دهند. هر بار که راننده تانک بنزین را پر می کند، باید عادت پاک کردن شیشه جلو اتومبیل را داشته باشد. یک بار یک ماه یک راننده باید یک سیلندر لاستیکی را با یک حوله مرطوب پاک کن، تا قلمه را از بین ببرد و جاده ها را از بین ببرد.

محیط رانندگی و پارکینگ شما می تواند یک عامل در طول عمر تیغه های پاک کننده خود باشد - خورشید می تواند در طول زمان به پلاستیک آسیب برساند، مانند هوا شور و گرد و خاک. تیغه های خودرویی که در خیابان پارک شده اند، به علت شرایط آب و هوایی بسیار سریعتر از اتومبیل هایی که در یک گاراژ نگهداری می شوند، خیلی سریع تر می شوند.

شیشه های برف پاک کن شیشه ای هرگز نباید استفاده شود. در عوض، راننده باید از ویژگی یخ زدایی خودرو برای یخ ذوب یا استفاده از یخچال یخ مناسب استفاده کند.

فردی که در آب و هوای زمستانی زندگی می کند باید وقت خود را برای پاک کردن پاک کننده ها از شیشه جلو بگیرد تا یخ را از یخچال ها در جای خود نگه دارد.

تیغه WB-314 تیغه فایبر گلاس

تیغه WB-314 تیغه فایبر گلاستیغه WB-314 تیغه فایبر گلاستیغه WB-314 تیغه فایبر گلاستیغه WB-314 تیغه فایبر گلاستیغه WB-314 تیغه فایبر گلاستیغه WB-314 تیغه فایبر گلاس


تولید کنندگان چین بنز پاک کن، خوش آمدید به ارزان عمده فروشی flex به جای بهترین برف پنجره برف پاک کن شیشه جلو پنجره WB-314 از کارخانه ما.

Hot Tags: فلیکس جایگزین بهترین تیغه برف پاک کن پنجره شیشه جلو پنجره WB-314، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو