12 اینچ WB-401 نوع جهانی قاب فلزی فروش آیکون شیشه جلو اتومبیل شیشه تیغه برای ماشین من

FOB قیمت مرجع: دریافت آخرین قیمت 3000 قطعه / قطعات (حداقل سفارش) توانایی عرضه: 50000 قطعه / قطعه در هر روز بندر: xiamen بسته بندی و تحویل مشخصات تیغه wiper blade WB-401 U-Hook 1. برای 95٪ ماشین 2. نصب آسان 3. ایمنی و دوام W-401 1 تیغ WB-401 با قاب U-Hook

ارسال درخواستChat Now
جزئیات محصول

12 اینچ WB-401 نوع جهانی قاب فلزی فروش آیکون شیشه جلو اتومبیل شیشه تیغه برای ماشین من

401.jpg

FOB قیمت مرجع: آخرین قیمت 3000 قطعه / قطعه (حداقل سفارش)

توانایی تامین: 50000 قطعه / قطعه در روز

بندر: xiamen

نوع: برف پاک کن ساخت خودرو: بنز / BMW / ولوو / VW / فورد و غیره OE NO .: ISO9001: 2000
محل منبع: فوجیان، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: METO شماره مدل: WB-401
کد HS: 8512400 علامت تجاری: METO مواد: فولاد ضد زنگ
رنگ: سیاه اندازه: 12 '' - 28 ''، 12 '' - 28 ''

بسته بندی و تحویل

جزئیات بسته بندی: 1. جعبه رنگ
2. کارت تلگراف
کارت کاغذی
جزئیات تحویل: 15-20 روز پس از دریافت پیش پرداخت.

مشخصات

قاب U-Hook را تیغه WB-401 را پاک کنید

1. برای ماشین های 95٪ مناسب
2. نصب آسان
3. ایمنی و دوام

1. شیشه پاک کن برقی جهانی برای 90٪ از اتومبیل در سراسر جهان (اندازه 1 "-28")
2.New نسل فن آوری با عملکرد با دوام، قابل اعتماد.

3. طراحان آئرودینامیک و شیک، بدون سر و صدا، تمیز.

4. عنصر لاستیکی با گرافیت عالی کالیبر یا لاستیک تفلون برای کارکرد پاک کردن طولانی مدت.

قاب 5.Special، Pro-E طراحی، پایدار تر.

6. ناخن های فولادی ضد زنگ، پایدار تر.

7. لاستیکی تفتون، تمام آب و هوا، تمام درجه حرارت.

بهار با فولاد آستنیتی پرشیاسیون، فشار یکنواخت را در طول کل تیغه اعمال می کند
B. Spoiler باد aerodynamic بهبود جریان هوا برای ایجاد نیروی downforce و جلوگیری از بلند کردن تیغه
C.Graphite درمان طبیعی لاستیک پاک کردن لبه برای کاهش اصطکاک و سر و صدا
D.Easy برای نصب توسط چند آداپتور نصب شده است

شیشه فلزی شیشه ای شیشه جلو اتومبیل، تیغه شیشه جلو اتومبیل شیشه ای برای ماشین من، 12 اینچ شیشه جلو اتومبیل، انواع ماشین های برف پاک کن، آچار شیشه جلو اتومبیل

چین تولید کننده FRAME WIPER BLADE، خوش آمدید به عمده فروشی ارزان 12 اینچ wb-401 جهانی نوع فلز قاب مواد خرید آیکون شیشه تیغه برف پاک کن ماشین من از کارخانه ما.

Hot Tags: 12 اینچ wb-401 نوع فلزی با کیفیت جهانی خرید آیکون شیشه پاک کن شیشه جلو اتومبیل برای من، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو